Kategorie

Ulubione

0 produktów

Kontakt

Box reklamowy


maska ochronna na twarz podwójna tkanina Noris

maska ochronna na twarz podwójna tkanina Noris
maska ochronna na twarz podwójna tkanina Noris
maska ochronna na twarz podwójna tkanina Noris
5,00 PLN /szt


Ilość jednostek w opakowaniu: 1.00
Cena za opakowanie: 5,00 PLN

Opis

MASKA  Z  BAWEŁNY  NA TWARZ -  MASECZKA  Z  GUMKAMI  -- Tkanina  NORIS.

Maseczka podwójna - dwie warstwy tkaniny  Noris. / 2 x 140 gsm / - 280 gsm

Maska służy do wielokrotnego użytku. Tkanina Noris pozwala na częste pranie maseczki w temperaturze  60°C i prasowanie w 180°C

Maseczka bawełniana na twarz, uszyta ze 100% bawełny o podwyższonej gramaturze 145 gsm. Produkt starannie uszyty i wykończony  posiada wszyte gumki dzięki czemu idealnie dopasuje się do kształtu i rozmiaru każdej głowy osoby dorosłej.

Oferowane maski są uszyte są w naszej szwalni z polskich materiałów. Maseczki, które oferujemy są wielokrotnego użytku i można je prać wielokrotnie w  temp. 60°C,  taka temperatura pozwala na wyeliminowanie większości bakterii i wirusów.

maseczki szyjemy standardowo do 3 dni roboczych, jednak z uwagi na dużą ilość zamówień czas wysyłki może się wydłużyć, wszystkie zamówienia realizowane są według kolejności zamówień.

Maski szyjemy na bieżąco.

szerokość -około 19 cm / wysokość - około 11 cm.

STANDARD 100 by OEKO-TEX ® jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, które oznaczone są tym znakiem wolne są od wszelkich substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Tylko produkty,  które  pozytywnie  przeszły  wszechstronne i surowe testy humanoekologiczne mogą używać znaku STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

Termin wysyłki: 5 dni

szt

Opinie

Produkt nie posiada opinii.

Dodaj opinię

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Podobne