Kategorie

Ulubione

0 produktów

Kontakt

Box reklamowy


poduszka pierze 80x90

99,00 PLN /szt


Ilość jednostek w opakowaniu: 1.00
Cena za opakowanie: 99,00 PLN

Opis

Poduszka Pierze wypełniona jest lekkim, naturalnym pierzem. To tradycyjny materiał wykorzystywany od wielu lat do wypełniania poduszek czy kołder ze względu na swoje doskonałe właściwości izolacyjne. Pierze zapewnia przyjemne ciepło naszemu ciału, jednocześnie wchłaniając wszelką wilgoć wydzielaną przez ludzką skórę w czasie snu. To naturalne wypełnienie jest również niezwykle puszyste i delikatne, co sprawia, że sen na takiej poduszce należy do wyjątkowo relaksujących i mocno odprężających.

Pierze zaliczane jest też do bardzo wytrzymałych materiałów. Gwarantuje, że poduszka będzie służyła nam przez długie lata bez żadnych zmian jej właściwości izolacyjnych, czy utraty puszystości i sprężystości.

Z zewnątrz poduszka Pierze pokryta jest bawełnianą tkaniną typu inlet w kolorach różowym, ecru, lub niebieskim. Tkanina jest bardzo miła nawet dla najdelikatniejszej skóry. Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100, jaki został przyznany naturalnej Poduszce Pierze jest potwierdzeniem jej najwyższej jakości oraz całkowitego bezpieczeństwa dla użytkownika.  

Kolory: różowy, ecru, niebieski

Poszycie: 100% bawełna - inlet

Waga wypełnienia poduszek: 80x90 -1500g,

Wypełnienie poduszek: pierze

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Termin wysyłki: 5 dni

szt

Opinie

Produkt nie posiada opinii.

Dodaj opinię

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Podobne